Zaznacz stronę

Materac SleepMed Supreme to prawdziwa innowacja w świecie materacy. Zastosowanie dwóch rodzajów pianek o różnej twardości, stwarza możliwość elastycznego dostosowania twardości powierzchni spania. SleepMed Supreme to optymalny wybór dla wszystkich tych, którzy cenią wysoką jakość oraz komfortowy wypoczynek.

Dlaczego warto wybrać dobry materac SleepMed Supreme?

Zakup wysokiej jakości materaca to najlepsza inwestycja w zdrowie. Idealnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań użytkowników materac jest w stanie zagwarantować komfortowy sen, który jest podstawą naszego funkcjonowania. Bezsenne noce i częste wybudzenia negatywnie oddziałują na nasze samopoczucie, a długofalowo także na zdrowie. Źle dobrany, zużyty bądź niskiej jakości materac nie tylko wpływa na jakość snu, ale także nasze samopoczucie. Czy wiesz, że niewłaściwy materac może być przyczyną dolegliwości bólowych kręgosłupa (na różnych jego odcinkach), barków czy bioder? Wybór dobrego materaca jest zatem głosem rozsądku.

Materac SleepMed Supreme to idealna propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań – 2 rodzajów pianek o różnej twardości – pozwala uzyskać aż 4 warianty twardości materaca, co zapewnia doskonale dopasowaną do oczekiwań i potrzeb użytkowników powierzchnię spania.  Produkt posiada status materaca medycznego, co gwarantuje jego najwyższą jakość – oznacza, że przeszedł on szereg testów i spełnia rygorystyczne wymogi. Dobry materac SleepMed Supreme posiada certyfikat jakości AEH. Szwajcarski Instytut wysoko ocenił ergonomię, higienę, klimat i trwałość produktu. 

Na czym polega innowacyjność materaca SleepMed Supreme? Materac posiada aż 27 cm wysokości, a zastosowane połączenie pianki wysokoelastycznej (o dwóch twardościach Soft o wys. 10,5 cm i Hard o wys. 7,5 cm) oraz termoelastycznej pianki VitaRest (o wys. 8 cm) o zróżnicowanych 7 strefach komfortu, gwarantuje doskonałe podparcie dla kręgosłupa, a tym samym pełną regenerację. SleepMed Supreme wyprodukowany przez renomowaną markę Hilding to materac dwustronny. Istnieje możliwość rozpięcia pokrowca i przełożenia warstwy termoelastycznej na spód materaca, tym samym zyskujemy możliwość uzyskania aż 4 różnych pod względem twardości powierzchni spania. Warto podkreślić, że producent zadbał o optymalną wentylację materaca, dzięki systemowi Airforce oraz zastosowaniu przewiewnej taśmy 3D – zyskujemy doskonałą cyrkulację, a tym samym zwiększoną higieniczność oraz produkt w pełni antyalergiczny. Materac zabezpieczony jest przyjemnym w dotyku pokrowcem Merced. Pokrowiec ten można ściągnąć i wyprać w temperaturze 60°C co dodatkowo pozytywnie wpływa na zachowanie jego higieniczności. Jaki dobry materac? Taki, który zapewni komfortowy sen i będzie gwarantował optymalną pozycję.

Materac SleepMed Supreme – jak dobrać jego rozmiar?

Poza właściwościami danego materaca (głównie jego twardością), równie ważny dla komfortu snu jest jego rozmiar. Przyjęło się, że dla dwójki użytkowników minimalny rozmiar materaca to 140×200 cm. Najczęściej jednak pary decydują się na zakup materaca w rozmiarze 160×200 cm. Materac SleepMed Supreme dostępny jest także w rozmiarze 180×200 cm. Dla nastolatka – jaki rozmiar dobrego materaca SleepMed Supreme? Jaki rozmiar będzie odpowiedni 80×200, 90×200 a może 100×200 cm? Dobry materac 100×200 to zakup na lata. Taka powierzchnia spania sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku niezwykle ruchliwego kilkulatka (który wciąż czasem lubi sypiać z jednym z rodziców), a także dla rosłego nastolatka. Dobre materace SleepMed Supreme to doskonały wybór – możliwość zmiany i dostosowania twardości powierzchni spania, sprawia, że można go idealnie dopasować do zmieniającej się wagi i preferencji użytkownika.

Kto powinien pomyśleć o zakupie dobrego materaca SleepMed Supreme do swojej sypialni?

Materace SleepMed Supreme wyprodukowane przez markę Hilding to propozycja dla wymagających użytkowników, oczekujących najwyższego komfortu snu i wysokiej jakości produktu. SleepMed Supreme to idealny wybór dla osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi stawów, mięśni oraz kręgosłupa. Doskonały system wentylacji, a także właściwościowi antyalergiczne gwarantują wysoką higieniczność i sprawiają, że materac jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, dlatego zalecany jest dla osób zmagających się z alergią, astmą bądź skłonnościami do uczuleń. Jeśli szukasz optymalnego rozwiązania dla nastolatka to – dobre materace 100×200 cm – okażą się strzałem w dziesiątkę. Ciekawą alternatywą dla piankowego materaca SleepMed Supreme, może okazać się materac sprężynowy 100×200 cm jaki jest na przykład SleepMed Hybrid Comfort Plus materac oparty na technologii multipocket.